Travel Stories !!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντί εισαγωγής!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αντί εισαγωγής! Empty Αντί εισαγωγής!

Δημοσίευση από Hagbard Τετ Φεβ 15, 2012 12:34 am

Γεια σας και από εδώ!

Όπως ξέρουμε, όποιοι ταξιδεύουν ή διαμένουν μόνιμα εκτός Ελλάδας, χάνουν την δυνατότητα πρόσβασης στο ελληνικό φόρουμ.
Εκτός από μερικούς που έχουν ειδικά προνόμια γιατί όπως μου είπε και το αφεντικό του ελληνικού φόρουμ, ο/η {VIN_CENT} «Αυτά τα άτομα έχουν πρόσβαση γιατί είναι σημαντικές προσωπικότητες του φόρουμ. Εσύ τι είσαι;» Αντί εισαγωγής! 3889400177

Για όλους όσους λοιπόν δεν είναι «σημαντικές προσωπικότητες» αλλά κοινοί θνητοί όπως και του λόγου μου, θα ετοιμάσω αυτό το section, για να μπορούν να ρίχνουν μια ματιά σε πληροφορίες που θέλουν και δεν έχουν τον τρόπο να τις αποκτήσουν. Στην αρχή θα μεταφέρω «αυτολεξεί» τους πιο σημαντικούς οδηγούς από το ελληνικό φόρουμ και αργότερα αν χρειάζονται αλλαγές και διορθώσεις (που χρειάζονται) και υποπέσουν στην αντίληψή μου, θα διορθωθούν

Παράλληλα θα βάζω και μερικούς δικούς μου οδηγούς. Όχι τίποτα σπουδαίο, απλά μικρά tips βάσει της εμπειρίας μου στο παιχνίδι. Δυστυχώς δεν κράτησα αντίγραφο από τους οδηγούς που είχα φτιάξει με τον Myamel, οπότε ξεκινάμε από την αρχή.

Όποιος θέλει να βοηθήσει, μπορεί να μου στείλει υλικό είτε μέσω pm, είτε να γράψει εδώ από μόνος του. Έτσι και αλλιώς όπως έχω ξαναπεί η πρόσβαση είναι ανοιχτή για όλους. Δεν κάνουμε διακρίσεις. Είμαστε large τύποι Αντί εισαγωγής! 971105507

Το section θα ενημερώνεται όσο πιο συχνά γίνεται (αυτό σημαίνει όσο συχνά μπορώ… έχουμε και δουλειές ρε κουφάλες Αντί εισαγωγής! 1799496978)
Hagbard
Hagbard

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011
Τόπος : North

http://hagbardnorseman.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντί εισαγωγής! Empty Απ: Αντί εισαγωγής!

Δημοσίευση από Nansy Παρ Φεβ 17, 2012 10:56 am

Βοήθησα λίγο και εγω η ξενιτεμενη .. Σε λίγες μέρες κλείνω χρόνο μακρυα απο την πατριδα. Προσφατα χρειαστηκα οδηγο για το δασος. Πρωτη φορα πηγα στο μετα απο 3 χρονια !.. Ιδεα δεν ειχα .Μια φιλη μου ειπε τα βασικα .

Τωρα αν χρειαστει να παω σε οπορωνα ξερω που θα βρω οδηγο Laughing

Ελπιζω να τα εγραψα σωστα αγαπητε βορειιε και να μην μου κανεις παρατηρηση . Razz Οταν μπορεσω παλι θα προσθεσω τους οδηγους του Πανεπιστημιου. ΕΙμαι μια σημαντικη προσωπικοτητα εκει Razz


Nansy

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντί εισαγωγής! Empty Απ: Αντί εισαγωγής!

Δημοσίευση από Hagbard Σαβ Φεβ 18, 2012 5:25 am

Ευχαριστώ για τη συνεισφορά Nansy. Και τον Max βέβαια και όποιους θέλουν να βοηθήσουν Αντί εισαγωγής! 3553935552

Αυτός ο τομέας δημιουργήθηκε για να βοηθήσουμε όσους είναι εκτός Ελλάδας (αν θέλουν να βοηθηθούν δηλαδή χεχε)

Δε με απασχολεί το ποιος θα γράψει τι. Δεν πληρωνόμαστε με τις λέξεις όπως μερικοί-μερικοί Αντί εισαγωγής! 3022572048

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη Very Happy
Hagbard
Hagbard

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011
Τόπος : North

http://hagbardnorseman.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης